Uzupełniliśmy stany wszystkich gum FishUp. Zapraszamy - kliknij

Już od piątku wielkie święto wędkarskie RYBOMANIA w Poznaniu. Zapraszamy na nasze stanowisko oraz na pokazy na największym w Europie mobilnym akwarium, które przeprowadzi Krzysztof Stepanow. Na żywo będziecie mogli zobaczyć jak pracują przynęty, jak reagują na nie ryby. Harmonogram pokazów przedstawiamy na zdjęciu. Serdecznie wszystkich zapraszamy !!!

W związku z wyjazdem na targi Rybomania do Poznania zamówienia złożone od wtorku 3.03 będą wysyłane zaraz po naszym powrocie. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy oczywiście do Poznania !!

W końcu nadszedł ten czas, że możemy Wam zaprezentować NIMBLE w wersji pływającej. Występują w dwóch długościach 5cm oraz 8cm !! 

Ten kto łowił na normalną wersję NIMBLE ten wie jakie zamieszanie zrobi ta wersja pływająca ;) !!!

Zapraszamy

Wprowadziliśmy do naszego sklepu przynęty firmy HERAKLES. Jest to włoska marka, a przynęty są zaprojektowane przez najlepszych włoskich zawodników.

WOBLERY, ZAPACHOWE PRZYNĘTY GUMOWE, ŻYŁKI. ZAPRASZAMY !!!


Uzupełniliśmy stany popularnych przynęt FISHUP. Wprowadziliśmy nowe przynęty oraz kolory. 

 

Serdecznie wszystkich zapraszamy na największe w Europie targi wędkarskie RYBOMANIA 2020r !

Na naszym stanowisku będzie możliwość zapoznania się z całą naszą ofertą oraz nowościami na 2020r. Będzie oczywiście możliwość zakupu na miejscu oraz płatności kartą. Będziecie mogli przetestować sobie sprzęt, poradzić się we wszystkich wędkarskich kwestiach. Wraz z kilkoma partnerskimi firmami wypożyczyliśmy największe w Europie mobilne akwarium gdzie przeprowadzać będziemy pokazy przynęt. Na żywo będziecie mogli zobaczyć jak pracują w wodzie poszczególne przynęty i obserwować na żywo jak reagują na nie ryby. Nie możecie tego przegapić !! ZAPRASZAMY !!!